JAVNO DOGAĐANJE: ''ČOVJEK I OKOLIŠ U SUVREMENOM SVIJETU''

Autor: Dijana Soldić, 7. 10. 2021.

Greenpeace Hrvatska  PRIJATELJI ŽIVOTINJA: Neka petarde postanu prošlost | Objektivno

Dana 21. listopada 2021., od 11 do 13 sati, u mjesnom odboru Studentski grad, održat će se javni događaj pod nazivom Čovjek i okoliš u suvremenom svijetu, u organizaciji profesorica XII. gimnazije: Nikoline Mišić, Ivanke Peršić Ćurčić, Diane Ivošević i Sande Veček Šimunović.

U sklopu događaja održat će se sljedeća predavanja:

• Ekološki problemi suvremenog svijeta“ koje će održati predstavnici udruge Greenpeace Hrvatska

• Vegetarijanstvo i veganstvo“ koje će održati predstavnici udruge Prijatelji životinja

U organizaciji samog događaja sudjeluju i učenici četvrtih razreda koji će predstaviti svoje radove na ove dvije teme. Neke od radova učenika možete pogledati na Youtube kanalu škole, kao što je ovaj video kojeg je izradila učenica Tamara Stošić, 4.e. INTERVJU.

Za sve zainteresirane koji nisu u mogućnosti prisustvovati samom događaju prilažemo poveznicu preko koje predavanja možete pratiti putem aplikacije Zoom: ČOVJEK I OKOLIŠ U SUVREMENOM SVIJETU - Zoom

Ovim javnim događajem obilježavamo listopad kao mjesec u kojem obilježavamo Svjetski dan vegetarijanstva (1. listopada) te Međunarodni dan prava životinja (4. listopada).

Nažalost, Greenpeace je u zadnji trenutak otkazao svoja predavanja na ovom događaju, te će sva predavanja održati Prijatelji životinja.

« Svibanj 2024 »