Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto spremač/ica – na neodređeno, puno radno vrijeme – 2 izvršitelja/ice, objavljenog dana 21. ožujka 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 21. ožujka 2023. godine do 29. ožujka 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabrane su kandidatkinje:

Angelina Maričić i Anđa Ćurdo

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto domar – kućni majstor na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, objavljenog dana 21. ožujka 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 21. ožujka 2023. godine do 29. ožujka 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabran je kandidat:

Marijan Marković

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto domar – kotlovničar – rukovatelj centralnog grijanja na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, objavljenog dana 21. ožujka 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 21. ožujka 2023. godine do 29. ožujka 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabran je kandidat:

Višen Tadić

Službene obavijesti su u prilogu.