OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA PO JAVNOM NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA/ICE KEMIJE-1 IZVRŠITELJ/ICA NA ODREĐENO, NEPUNO RADNO VRIJEME

I.

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto nastavnik/ica kemije – na određeno, nepuno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, objavljenog dana 13. listopada 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 13. listopada 2023. godine do 23. listopada 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabran je kandidat:

Robert Kerep

II.

Izabrani kandidat je podnio pravodobnu i potpunu prijavu na javni natječaj, ispunjava sve uvjete javnog natječaja te je ujedno najbolje rangirani kandidat u postupku vrednovanja kandidata.

III.

Izabrani kandidat prima se u javnu službu u XII. gimnaziju na radno mjesto iz točke 1. ove Odluke te će se s njim sklopiti ugovor o radu na određeno, nepuno radno vrijeme.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA PO JAVNOM NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO SPREMAČ/ICA- 1 IZVRŠITELJA/ICE NA NEODREĐENO, PUNO RADNO VRIJEME

I.

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto spremač/ica – na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ice, objavljenog dana 9. listopada 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 9. listopada 2023. godine do 17. listopada 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabrana je kandidatkinja:

Anita Loos

II.

Izabrana kandidatkinja je podnijela pravodobnu i potpunu prijavu na javni natječaj, ispunjava sve uvjete javnog natječaja te je ujedno najbolje rangirana kandidatkinja u postupku vrednovanja kandidata.

III.

Izabrana kandidatkinja prima se u javnu službu u XII. gimnaziju na radna mjesta iz točke 1. ove Odluke te će se s njom sklopiti ugovor o radu na neodređeno, puno radno vrijeme.

Ova Obavijest je objavljena na mrežnoj stranici XII. gimnazije dana 3. studenog 2023. godine.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA PO JAVNOM NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO TAJNIK/ICA- 1 IZVRŠITELJ/ICA NA NEODREĐENO, PUNO RADNO VRIJEME (40 sati tjedno)

I.

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto tajnik/ica – na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelja/ice, objavljenog dana 3. listopada 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 3. listopada 2023. godine do 11. listopada 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabrana je kandidatkinja:

Zvjezdana Sedlar

II.

Izabrana kandidatkinja je podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu na javni natječaj, ispunjava sve uvjete javnog natječaja te je ujedno najbolje rangirani kandidat u postupku vrednovanja kandidata.

III.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA PO JAVNOM NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA/ICE TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE – 1 IZVRŠITELJ/ICA NA ODREĐENO, NEPUNO RADNO VRIJEME

I.

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto nastavnik/ica tjelesne i zdravstvene kulture – na određeno, nepuno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, objavljenog dana 3. listopada 2023. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 3. listopada 2023. godine do 11. listopada 2023. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabran je kandidat:

Ivan Šoljić