XII. gimnazija objavljuje javne natječaje za radna mjesta:

JAVNI  N A T J E Č A J

za radno mjesto

Domar/kotlovničar – rukovatelj centralnog grijanja – na neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno)- 1  izvršitelj/ica, uz probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca

Mjesto rada: XII. gimnazija, Međugorska ulica 42, 10 040 Zagreb

Prijave se podnose elektronskom poštom na e-mail adresu natjecaji@gimnazija-dvanaesta-zg.skole.hr ili osobnim dolaskom u tajništvo škole na adresu škole XII. gimnazija Međugorska ulica 42, 10 040 Zagreb.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave javnog natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči XII. gimnazije.

Rok za podnošenje prijava na javni natječaj: 21.02.2024.-29.02.2024.

Na natječaje se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola.

Tekst natječaja nalaze se u privitku ove objave.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja i koji su podnijeli pravodobne i potpune prijave provest će se razgovor na koji će kandidati biti pozvani prvenstveno putem mrežnih stranica XII. gimnazije u rubrici pod nazivom „Natječaji“. Poziv na razgovor, odnosno vrijeme i mjesto održavanja razgovora objavit će se najmanje dva (2) dana prije dana određenog za održavanje razgovora na mrežnoj stranici XII. gimnazije u rubrici pod nazivom „Natječaji“.

U Zagrebu., 21. veljače 2024.