OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA PO JAVNOM NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO TAJNIK/ICA ŠKOLSKE USTANOVE – 1 IZVRŠITELJ/ICA NA NEODREĐENO, PUNO RADNO VRIJEME

Nakon provedenog javnog natječaja za radno mjesto tajnik/ica školske ustanove – na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, objavljenog dana 10. svibnja 2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije s rokom za podnošenje prijava kandidata na javni natječaj od 10. svibnja 2024. godine do 20. svibnja 2024. godine, na temelju rezultata provedenog selekcijskog postupka odnosno postupka vrednovanja kandidata pred Povjerenstvom za procjenu i vrednovanje kandidata, a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora XII. gimnazije, izabrana je kandidatkinja:

Adrijana Giba Čupen, dipl. spec. publ.

Cjelokupan tekst Obavijesti pročitajte u prilogu.

Ova obavijest objavljena je na mrežnim stranicama XII. gimnazije 5. lipnja 2024. godine.