Povodom javnog natječaja objavljenog dana 9. ožujka 2022. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnim pločama XII. gimnazije za radno mjesto nastavnik/ica hrvatskog jezika na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 izvršitelj/ica, uz probni rok od 3 mjeseca s rokom za podnošenje prijava na Javni natječaj od 9. ožujka  2022. godine do 17. ožujka 2022. godine Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata u XII. gimnaziji obavještava prijavljene kandidate da će se postupak vrednovanja kandidata putem razgovora, održati:

29. ožujka 2022. godine (utorak), od  8,30 sati

na adresi škole: XII. gimnazija, Gjure Prejca 2, 10 040 Zagreb, u sobi  ravnateljice.

Kandidati koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave na javni natječaj te koji zadovoljavaju sve formalne uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor na  (s naznakom točnog vremena) i putem kontakta (e-mail adresa, telefon i dr.) navedenog u prijavi na natječaj. Kandidat koji ne pristupi razgovoru u zakazanom terminu, smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom u postupku.

Kandidati su pri ulasku u zgradu dužni pridržavati se epidemioloških mjera.

Tekst Javnog natječaja te Odluku o načinu, sadržaju i području vrednovanja kandidata,  možete vidjeti u privitku.

U Zagrebu, 23. ožujka 2022. godine.

Natječaj za radno mjesto tajnik/ica Škole od 23.2.2022.

U prilogu je Odluka i poziv na razgovor vezanu uz natječaj za radno mjesto tajnik/ica Škole od 23.2.2022.