Učenici koji pohađaju fakultativni predmet Poduzetništvo su zajedno sa svojom profesoricom Dijanom Soldić posjetili Izložbu inovacija I3G u organizaciji Elektroničkog i računalnog kluba. Deveto izdanje okupilo je stotinjak izlagača – najviše mladih inovatora, učenika osnovnih i srednjih škola te studenata iz svih krajeva Hrvatske u hotelu Sport u Ivanić Gradu. Svi oni predstavili su se sa svojim najboljim inovativnim i kreativnim radovima – među njima su automatska hranilica za pse, pametna kada, multimedijski robot, pametni šah, autonomna kosilica, klimatizirani masažni krevet i još niz zanimljivih projekata. Organizatori su priredili i bogat popratni program s radionicama i predavanjima iz različitih područja, od robotike do klimatologije i ekologije.