UPIS U XII. GIMNAZIJU ZA 2010./2011. ŠK. GOD.

Autor: Ivana Štajdohar, 22. 6. 2010.

U prvom upisnom krugu prijavljeno je 100 učenika i svi prijavljeni učenici mogu se  doći upisati u XII. gimnaziju.
U drugom upisnom krugu prijavljeno je 28 učenika i svi prijavljeni učenici mogu se doći upisati u srijedu 07.07.2010. od 08:00h do 16:00h.
U jesenskom upisnom roku možemo upisati još 15 učenika.
Rang lista nalazi se pod  ::opširnije ::

Upisujemo 140 učenika (5 razrednih odjela) u opću gimnaziju.

Bodovni prag je 48 bodova.

Boduje se:
- uspjeh u 7. i 8. razredu iz : hrvatskog jezika, stranog jezika, matematike, povijesti, zemljopisa i opći uspjeh.
- uzorno vladanje u 7. i 8. razredu donosi još 1 bod.

Obvezni dokumenti za prijavu:

- prijavnica za natječaj (u prijavnici za natječaj roditelj ili skrbnik obvezno potpisuje izjavu kojom školi daje pravo provjere osobnih podataka kandidata u Središnjem državnom uredu za upravu)
- svjedodžbe 7. i 8. razreda

Ljetni upisni rok:

Prvi upisni krug:

prijave za upis su u ponedjeljak 28. i utorak 29. lipnja 2010. od 8 do 16 sati.
objava rezultata u srijedu 30. lipnja 2010. najkasnije do 14 sati (ljestvica poretka na oglasnoj ploči škole i na našoj web stranici www.12gimnazija.hr).
upis je u četvrtak 1. srpnja 2010. od 8 do 16 sati.

Strani jezici:

Prvi strani jezik:engleski ili njemački.
Drugi strani jezik:engleski, njemački ili talijanski.

Obvezni izborni predmet:
vjeronauk ili etika.

Drugi upisni krug:
prijave za upis su u ponedjeljak 05. srpnja 2010. od 8 do 16 sati.
objava rezultata je u utorak 06. srpnja 2010. najkasnije do 12 sati (ljestvica poretka na oglasnoj ploči škole i na našoj web stranici www.12gimnazija.hr).
upis je u srijedu 07. srpnja 2010. od 8 do 16 sati.

Jesenski upisni rok:

prijave za upis su u ponedjeljak 23. kolovoza 2010. od 8 do 16 sati.
objava rezultata je u utorak 24. kolovoza 2010. najkasnije do 12 sati
upis je u srijedu 25. kolovoza 2010. od 8 do 16 sati i 26. kolovoza 2010. od 8 do 12 sati.

Priloženi dokumenti:
rang lista 10-11.pdf (17.78 KB)