ODMORKO LJETO 2017.

Autor: Vedrana Moguljak Milaković, 8. 6. 2017.

Dragi učenici/učenice,

Školski sportski savez Grada Zagreba u suradnji s Gradskim uredom za obrazovanje, kulturu i sport i Sportskim savezom Grada Zagreba pripremio je za učenike zagrebačkih osnovnih i srednjih škola velik broj aktivnosti tijekom ljetnih praznika, a koje će se odvijati u razdoblju od 19. lipnja do 1. rujna 2017. godine.

PLAKAT ODMORKO LJETO 2017.

Za informacije vezane uz prijavu kliknite na više.

U navedenim aktivnostima mogu sudjelovati učenici koji imaju izrađenu iskaznicu Hrvatskog školskog skportskog saveza za Grad Zagreb.

Učenici koji još uvijek nemaju izrađenu iskaznicu, Zahtjev za izdavanje iskaznice mogu ispuniti na mrežnim stranicama Hrvatskog školskog sportskog saveza: http://prijava.skolski-sport.hr/Prijava/Iskaznice/

Kada ispunite sve tražene podatke i izvršite prijavu, nakon par dana na adresu Vaše elektroničke pošte koju ste napisali u zahtjevu, dobit ćete ispunjeni obrazac Zahtjeva u PDF formatu, kojeg isprintajte u dva primjerka. Oba primjerka moraju potpisati sve tražene osobe u zaglavlju obrasca te ih trebate ovjeriti u Tajništvu Škole.

Jedan potpisan i ovjeren primjerak šalje se poštom na adresu: HRVATSKI ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ, LANIŠTE 11A, 10 020 ZAGREB. Drugi Vam primjerak može služiti kao identifikacijski dokument najduže 30 dana od datuma otisnutog na Zahtjevu, za sve programe u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza i Školskog sportskog saveza Grada Zagreba. Iskaznica bi Vam trebala biti izrađena u roku 30 dana, o čemu će Školski sportski savez Grada Zagreba obavijestiti Školu.

Javni natječaj za zakup poslovnog prostora

Školski odbor XII. gimnazije raspisuje dana 26. siječnja 2023. godine Javni natječaj za zakup poslovnog prostora XII. gimnazije.

Ponude se podnose u roku 8 dana od dana objave ovog natječaja u zatvorenoj omotnici preporučenom poštom ili osobnim dolaskom na adresu XII. gimnazija, Međugorska ulica 42, 10 040 Zagreb s naznakom "Za natječaj-zakup-ne otvaraj".

Tekst Javnog natječaja možete vidjeti u privitku.

Javni natječaj je objavljen dana 26. siječnja 2023. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči XII. gimnazije.