„Kultura turizma“ - DOĐI U ZAGREB

Autor: Ivan Tomičević, 28. 10. 2014.

Učenici naše škole sudjelovali su u projektu „Kultura turizma“. Radi se o hvale vrijednom projektu Turističke zajednice grada Zagreba i Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport.

Naša škola jedna je od pet zagrebačkih srednjih škola kojima turizam i ugostiteljstvo nisu primarni, a koje sudjeluju u projektu „Kultura turizma“ u obliku izvannastavne aktivnosti.

„Kultura turizma“ projekt je kojim se mlade nastoji uključiti u sudjelovanje u programima zaštite okoliša i životne sredine, podizanja kvalitete življenja, očuvanja etnološkog, povijesnog i kulturnog nasljeđa, podizanja razine gostoljubivosti te stvaranja klime dobrodošlice, što bi dugoročno trebalo ostaviti traga na zagrebačkom turizmu te gospodarskom razvoju grada Zagreba.

U sklopu projekta naši su učenici za vrijeme trajanja međunarodnog sajma turizma predstavili svoj uradak. Kako oni doživljavaju kulturu i turizam grada Zagreba pogledajte ovdje.

Javni natječaj za zakup poslovnog prostora

Školski odbor XII. gimnazije raspisuje dana 26. siječnja 2023. godine Javni natječaj za zakup poslovnog prostora XII. gimnazije.

Ponude se podnose u roku 8 dana od dana objave ovog natječaja u zatvorenoj omotnici preporučenom poštom ili osobnim dolaskom na adresu XII. gimnazija, Međugorska ulica 42, 10 040 Zagreb s naznakom "Za natječaj-zakup-ne otvaraj".

Tekst Javnog natječaja možete vidjeti u privitku.

Javni natječaj je objavljen dana 26. siječnja 2023. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči XII. gimnazije.

« Ožujak 2024 »